HunebedCity
Oergezellig voor jong en oud
Kom spelen, doen, beleven, genieten, shoppen, eten en drinken in dit overdekte oerdorpje, gelegen aan het plein in Borger. Borger is de Hunebedhoofdstad van Nederland en ligt aan de N34, genaamd de Hunebed Highway. Er valt veel te beleven en is een bezoek zeker waard!

Hunebedcity socials
Trots op onze medewerkers
U wordt geholpen door het beste personeel dat u zich kunt voorstellen. De meesten hebben wat begeleiding nodig omdat ze een beperking hebben, maar ze werken met veel plezier en zijn blij met uw komst.

Steun ons en daarmee onze jongeren
Hunebedcity is gelieerd aan Stichting OXO Dagbesteding en OXO Sociale activering. Deze stichtingen zetten zich in voor jongeren met een verstandelijke beperking. Onze missie is om deze jongeren te ondersteunen en hen de kans te geven om volledig deel te nemen aan de maatschappij. Met jouw steun kunnen wij hen de juiste activiteiten en voorzieningen bieden die ze nodig hebben om te kunnen groeien en bloeien.
HunebedCity
oergezellig voor jong en oud
Deze prachtige bloemen zijn nét binnen en fleuren elke hoek op. Perfect voor een zomer gevoel in huis, het hele jaar door! Kom je ze bewonderen bij Hunebedcity?
#kleurinjekamer #bloemenpracht #hunebedcity #site #duurzamebloemen ... Bekijk meerBekijk minder
0 ReactiesReageer op Facebook
Ook tijdens de hete dagen is het aangenaam bij Hunebedcity.
Ons goede ventilatiesysteem zorgt voor een comfortabele temperatuur in de winkeltjes én het lunchcafé. Zo wordt winkelen een verademing – letterlijk.
#hunebedcity #site #drentseshoppingmall #winkelen #hitteproof ... Bekijk meerBekijk minder
0 ReactiesReageer op Facebook